Důvěru v nás už vložily desítky
spokojených zákazníků

Zákazník je u nás na prvním místě. Máme radost ze
společně realizovaných projektů.

Naši spokojení klienti

 • Valerie M.

  Děkuji vám za perfektně odvedenou práci a rozhodně vás velmi ráda doporučím.

 • Jan R.

  Spolupráci s panem Planým můžu hodit na 100%, vždy dodržel slíbené termíny, na stavbě v bytovém domě po sobě poctivě uklízeli a všechny komplikace obratně řešili.

  Více o zakázce

 • Martin H.

  Celkově jsme byli s prací velmi spokojeni. Navíc oproti původnímu zadání bylo bourání jedné příčky o výměře 7m2. Sami jsme si realizovali bourání betonu v jednom z pokojů a to z důvodu úspory času (firma nemohla dorazit dříve, tak jsme s pracemi začali sami). Nakonec oproti výpočtu bylo celkově "jen" 48 tun. Vše dokončili včas dle smluvního ujednání. Mohu jen doporučit.

  Více o zakázce

 • Jitka I.

  S provedenými bouracími pracemi jsme byli spokojení. Šikovní mladí lidé, slušná cena i jednání.

  Více o zakázce

 • Václav S.

  Demolice cihlových příček včetně jádra, a veškeré práce s tímto spojené, proběhly přesně tak jak jsem se s panem Planým dohodl. Velká spokojenost.

  Více o zakázce

 • Tomáš F.

  Velmi profesionálně odvedená práce. Hluk byl v panelovém domě minimální. Práce zabrali pouze jeden den. Kluci věděli přesně co mají dělat, jak jednat se sousedy. Velmi oceňuji vstřícné a férové jednání z jejich strany. Profesionální nářadí. Mohu jen doporučit

  Více o zakázce

 • Jakub Š.

  Naprostá spokojenost,vřele doporučuji.

  Více o zakázce

 • Martin H.

  Po dohodě o provedení práce jsme se s dodavatelskou firmou dohodli na hodinové sazbě. Vše proběhlo poctivě, žádné "hodiny navíc", jak tomu v mnoha případech bývá. S firmou je to již druhá spolupráce k naprosté spokojenosti. Realizace probíhala se stavebním dozorem a dle PD. Přikládám foto z realizace. Co chválím je perfektní komunikace a realizace přesně dle zadání. Před opuštěním staveniště bylo vše řádně uklizené, žádné zbytky suti, cihel, rozházené nářadí apod. Šikovná parta, jednoduché věci i bez dozoru po předchozím zadání a domluvě. Na osazení to chtělo spolupráci, ale výsledek je tedy perfektní!

  Více o zakázce